Občanská komise za lidská práva, z.s.
lidskaprava(zavináč)cchr.cz

Spolupráce a podpora

S vaší podporou je Občanská komise za lidská práva schopna odhalovat psychiatrické zločiny a zneužívání a pomáhat při ochraně dětí před označováním podvodnými psychiatrickými diagnózami a škodlivou psychiatrickou „léčbou".

Miliony dětí (v mezinárodním měřítku) jsou stále označovány jako „duševně nemocné" a předepisují se jim stimulancia podobná kokainu ovlivňující myšlení a chování, andtidepresiva a další psychiatrické preparáty. Díky doposud získané podpoře mohla Občanská komise za lidská práva účinkovat u mnoha veřejných slyšení týkajících se psychiatrického označování a drogování dětí, a tím vzdělávat rodiče a zákonodárce o současném stavu.

Zdaleka se však nejedná pouze o poškozování dětí. Stopy po zneužití psychiatrie jsou v naší společnosti patrné u všech věkových skupin. Díky spolupráci s odborníky z oblastí práva a zdravotnictví, případně díky spolupráci s pracovníky dalších neziskových oraganizací a též díky vašim příspěvkům, se dá situace změnit.

 

Možnost podpory

Svou podporu můžete vyjádřit finančním darem na náš kmenový účet: 2400429358 / 2010. Následně vám po obdržení částky bude zaslána darovací smlouva.

Chcete-li spolupracovat na projektech, jejichž cílem je odstranění psychiatrického zneužívání z naší společnosti, napište nám.

 

Občanská komise za lidská práva

Občanská komise za lidská práva (Citizens Commission on Human Rights; CCHR) je mezinárodní organizací s více než 130 pobočkami v 31 zemích. Byla založena v roce 1969 jako nezávislá skupina za účelem vyšetřování a odhalování psychiatrických zneužívání lidských práv a za účelem očištění oblasti duševního léčení. Spoluzakladateli Občanské komise za lidská práva jsou Scientologická církev a dr. Thomas Szasz, emeritní profesor psychiatrie a mezinárodně proslulý spisovatel.

I když Občanská komise za lidská práva neposkytuje právní nebo lékařské poradenství, staví se za úplné lékařské vyšetření pro vyloučení fyzické nemoci předtím, než je jednotlivec předán do rukou psychiatrů. Od roku 1969 práce Občanské komise za lidská práva zachránila v celosvětovém měřítku miliony životů a zabránila zbytečnému utrpení dalších milionů lidí. Její práce bude hotova teprve tehdy, až bude maják lidské důstojnosti jasně zářit do všech koutů zeměkoule a až bude psychiatrie pohnána k odpovědnosti.

Více na stránkách www.cchr.cz

 

Spřátelené weby